18de eeuws gesculpteerd ornament met amoretto

    124
    Richtprijs min:
    300
    Richtprijs max:
    400

    18de eeuws gesculpteerd verguld houten ornament met amoretto ( putto ), gemonteerd op een ijzeren houder.
    Totale hoogte 61cm.