Antiek houten Madonnabeeldje met zilveren kroontje

    229
    Richtprijs min:
    300
    Richtprijs max:
    400

    Antiek houten Madonnabeeldje, polychroom, 18de eeuw, met zilveren kroontje.
    Totale hoogte 38cm.