Bronzen sculpteerwerk van Henriette Calais

    96
    Richtprijs min:
    400
    Richtprijs max:
    500

    Bronzen kistje in de vorm van een vrouw die met haar hoofd, haar en handen het deksel bedekt.
    Symbolistisch werk van de Brusselse beeldhouwster Henriette Calais, gesigneerd en gedateerd 1902.
    Hoogte 17cm.

    Henriette Calais : Vilvoorde 1863 - Woluwe-Saint-Pierre 1951.