"de druivenoogst" imposante terracotta van Guiseppe Calendi

    189
    Richtprijs min:
    800
    Richtprijs max:
    1200

    "De druivenoogst" GROTE imposante beeldengroep van de Italiaanse beeldhouwer Guiseppe Calendi, gesigneerd.
    82cmx35cm, hoogte 54cm.

    Guiseppe Calendi : Florence 19de - begin 20ste eeuw.