"De hondjes van grootmoeder" 19de eeuws genretafereel

    141
    Richtprijs min:
    260
    Richtprijs max:
    360

    "De hondjes van grootmoeder" 19de eeuws genretafereel, olie op paneel, gemonogrammeerd.
    50cmx40cm, met kader 65cmx54cm.