Koppeltje in polychroom porselein, 19de eeuw

    146
    Richtprijs min:
    60
    Richtprijs max:
    80

    Koppeltje in polychroom porselein, 19de eeuw.
    Hoogte 29cm.
    ( pootje weg bij schaapje ).