Prachtig koppel 19de eeuwse eiken jachtkasten

    129
    Richtprijs min:
    400
    Richtprijs max:
    600

    Prachtig koppel 19de eeuwse eiken jachtkasten, met gesculpteerde fruitguirlandes op de zijkanten en bovenaan bekroond met een jachthondkop en gestileerde acanthusranken.
    105cmx58cm, hoogte 278cm.