"Romantisch koppeltje" in Saksisch porselein, polychroom

    160
    Richtprijs min:
    280
    Richtprijs max:
    400

    "Romantisch koppeltje" beeldengroep in Saksisch porselein, polychroom, gemerkt. Interbellum periode.
    27cmx20cm, hoogte 32cm.