Twee "landelijke zichten" in prachtige antieke ornamentslijsten

    249
    Richtprijs min:
    600
    Richtprijs max:
    800

    Twee "landelijke zichten" olie op doek, gesigneerd G. Duflos, in prachtige zware antieke ornamentslijsten. Ze vormen samen een pendant.
    57cmx38cm, met kader 96cmx78cm.

    Georges Duflos : 2de helft 19de eeuw, landschapschilder in de Limburgse Kempen.