Veertiendelige neogotieke kruisweg, geschilderd olie op doek

    227
    Richtprijs min:
    1600
    Richtprijs max:
    2000

    Veertiendelige neogotieke kruisweg, geschilderd op doek, volledig gerestaureerd en herdoekt, in uitstekende staat. In mooie eiken kaders met kruisje.
    Afmetingen per statie : 100cmx80cm, met kader 113cmx93cm. Gesigneerd op de 1ste en laatste statie.