"Vrouwelijk naakt" prachtig pastel van Honoré De Mey

    136
    Richtprijs min:
    300
    Richtprijs max:
    500

    "Vrouwelijk naakt" prachtig pastel van de Wetterse kunstschilder Honoré De Mey, gedateerd 1967.
    48cmx62cm, met kader 69cmx84cm.

    Honoré De Mey : Wetteren 1933 - Kalken 1999, gerenomeerd portretschilder, was leraar schilderkunst in de Academie te Wetteren.