"Christus aan het Kruis" olie op doek, gedateerd 1915

    76-76
    Richtprijs min:
    300
    Richtprijs max:
    500

    "Christus aan het Kruis" groot oliewerk op doek.
    Gemonogrammeerd en gedateerd 1915.
    92cm x 134cm - met kader 109cm x 150cm.