Gesculpteerd tabernakeldeurtje met engelen, 18de eeuw

    84
    Richtprijs min:
    400
    Richtprijs max:
    800

    Prachtig gesculpteerd tabernakeldeurtje met engelenkopjes, polychroom, 18de eeuw.
    31cm x 54cm.