Home
Info
Veilingen
Zondag 26 mei
Voorgaande Veiling
Winkelverkoop
Meubels
Religiosa
Schilderijen
Varia
Contact
Gesculpteerd tabernakeldeurtje met engelen, 18de eeuw
84
Richtprijs min:
400
€
Richtprijs max:
800
€
Aanvraag voor meer informatie
Prachtig gesculpteerd tabernakeldeurtje met engelenkopjes, polychroom, 18de eeuw.
31cm x 54cm.
×
Aanvraag voor meer informatie
Receive newsletter Veilingzaal Het Pand
‹
›