Gietijzeren leeuw, deels verguld, met bronzen schild

    111
    Richtprijs min:
    200
    Richtprijs max:
    300

    Gietijzeren leeuw, deels verguld, met bronzen schild.
    ( afkomsig van een trapleuning pilaar ).
    Totale hoogte 50cm.