GROTE antieke gipsen "Piëta", polychroom

    248
    Richtprijs min:
    300
    Richtprijs max:
    500

    GROTE antieke gipsen Piëta", polychroom.
    100cm x 57cm - HOOGTE 107cm.
    Prachtige kwaliteit.