Home
Info
Veilingen
Zondag 26 mei
Voorgaande Veiling
Winkelverkoop
Meubels
Religiosa
Schilderijen
Varia
Contact
GROTE antieke gipsen "Piëta", polychroom
248
Richtprijs min:
300
€
Richtprijs max:
500
€
Aanvraag voor meer informatie
GROTE antieke gipsen Piëta", polychroom.
100cm x 57cm - HOOGTE 107cm.
Prachtige kwaliteit.
×
Aanvraag voor meer informatie
Receive newsletter Veilingzaal Het Pand
‹
›