Grote houten "Boedha" verguld met inlegwerk

    109
    Richtprijs min:
    400
    Richtprijs max:
    600

    Grote houten Boedha, verguld met inlegwerk.
    19de/20ste eeuw ( Thailand, Birma ? )
    67cm x 45cm - hoogte 77cm.