Home
Info
Veilingen
Zondag 26 mei
Voorgaande Veiling
Winkelverkoop
Meubels
Religiosa
Schilderijen
Varia
Contact
GROTE houten reliekbuste "St.Ursula" Italië ca 1700
Aanvraag voor meer informatie
Prachtige GROTE houten reliekbuste "Sint Ursula", polychroom - Italië ca 1700.
HOOGTE 64cm.
×
Aanvraag voor meer informatie
Receive newsletter Veilingzaal Het Pand
‹
›