"Het Laatste Avondmaal" olie op doek, gedateerd 1915.

    239
    Richtprijs min:
    300
    Richtprijs max:
    500

    "Het Laatste Avondmaal" olie op doek, gemaroufleerd op paneel.
    Gemonogrammeerd en gedateerd 1915.
    111cmx62cm - met kader 120cmx70cm.