"Jezus met de Samaritaanse vrouw" oliewerk op doek,

    163-163
    Richtprijs min:
    300
    Richtprijs max:
    400

    "Jezus en de Samaritaanse vrouw" olie/doek, gemonogrammeerd en gedateerd 1918.
    127cmx38cm - met kader 135cmx46cm.
    ( Panoramisch effect ).