"Maria Boodschap" prachtig groot oliewerk

    240
    Richtprijs min:
    600
    Richtprijs max:
    800

    "Maria Boodschap" prachtig groot oliewerk, gesigneerd Pater Bosteels, gedateerd 1963.
    99cmx135cm - met kader 120cmx158cm.
    Pater Andreas Bosteels : Ninove 1901 - 1970.