"Mijmerend jong meisje" grote terra cotta van August Moreau

    265
    Richtprijs min:
    700
    Richtprijs max:
    900

    "Mijmerend jong meisje" uitzonderlijk groot terra cotta beeld, gesigneerd August Moreau.
    HOOGTE 78cm - prachtige kwaliteit.