Home
Info
Veilingen
Zondag 26 mei
Voorgaande Veiling
Winkelverkoop
Meubels
Religiosa
Schilderijen
Varia
Contact
Prachtig 18de eeuws tabernakeldeurtje met engelenkopjes
Aanvraag voor meer informatie
Prachtig 18de eeuws houten tabernakeldeurtje met engelenkopjes, polychroom.
31cm x 54cm.
×
Aanvraag voor meer informatie
Receive newsletter Veilingzaal Het Pand
‹
›