Prachtige grote siervaas met deksel in Meissen porselein

    225
    Richtprijs min:
    300
    Richtprijs max:
    400

    Prachtige grote siervaas met deksel in Meissen porselein, gemerkt "Dresden", polychroom.
    Hoogte 47cm.
    Zeer fijne kwaliteit.