Prachtige siercoupe in keramiek met bronzen montuur en voet

    101
    Richtprijs min:
    600
    Richtprijs max:
    800

    Prachtige siercoupe in keramiek, geglazuurd, polychroom met sierlijke bronzen montuur en bronzen voetstuk. Gesigneerd. Interbellum periode.
    Diameter 31cm - hoogte 15cm.