"St.Godelieve" polychroom houten beeld, 17de eeuw

    308
    Richtprijs min:
    800
    Richtprijs max:
    1600

    "Sint Godelieve" polychroom houten beeld, 17de eeuw
    ( met sporen van de wurgkoord rond haar hals ).
    Hoogte 68cm.