Twee bronzen Madonna's, gesigneerd - 19de eeuw

    124
    Richtprijs min:
    100
    Richtprijs max:
    200

    Twee bronzen Madonna's gesigneerd A.Calmels, één is gedateerd 1854.
    Hoogte 25 en 30cm.
    Célestin-Anatole Calmels : Parijs 1822 - Lissabon 1906.