Home
Info
Veilingen
Mei 2024
Voorgaande Veiling
Winkelverkoop
Meubels
Religiosa
Schilderijen
Varia
Contact
Prachtig groot altaarkruis 19de eeuw
Aanvraag voor meer informatie
Prachtig groot altaarkruis, 19de eeuw.
HOOGTE 90cm.
×
Aanvraag voor meer informatie
Receive newsletter Veilingzaal Het Pand
‹
›