"Antonius met het varkentje" ( Antonius Abt ) in gips

    76

    "Antonius met het varkentje" ( Antonius Abt ) in gips polychroom.
    Zeldzame voorstelling met een volledig prachtig varkentje.
    Hoogte 40cm.