Prachtige zilveren ciborie, verguld op gelobde voet

    25

    Prachtige zilveren ciborie, verguld, met op de gelobde voet "het Lam Gods", "de duif als Heilige Geest" en "de Hand Gods".
    Totale hoogte 28cm.
    Totaal gewicht 625 gram.