"Sint Joris" ( St. Georges ) polychroom houten beeld 19de eeuw

    10

    "Sint Joris" ( Saint Georges ) antiek houten beeld, polychroom - vroeg 19de eeuw.
    Zeldzame voorstelling.
    41cmx18cm - hoogte 53cm.