"Lanschap met molens en schaatsers" genretafereel 19de eeuw

    22

    "Landschap met schaatsers en molens" genretafereel 19de eeuw, Hollandse School, draagt signatuur en gedateerd 1886. Olie op paneel, gemaroufleerd.
    40cmx30cm - met kader 56cmx46cm.