Home
Info
Veilingen
Zondag 26 mei
Voorgaande Veiling
Winkelverkoop
Meubels
Religiosa
Schilderijen
Varia
Contact
"Ananas kruik" in keramiek, polychroom, gemerkt Boch
80
Aanvraag voor meer informatie
"Ananas kruik" in keramiek, polychroom, gemerkt Boch.
Hoogte 25,5cm.
×
Aanvraag voor meer informatie
Receive newsletter Veilingzaal Het Pand
‹
›