Bronzen art nouveau kistje, gesigneerd H. Calais en gedateerd

    13

    Bronzen art nouveau kistje in de vorm van een vrouw die met haar hoofd, haren en handen het deksel bedekt.

    Gesigneerd H. Calais en gedateerd 1902, hoogte 17cm.

    Henriëtte Calais : Vilvoorde 1863 - Brussel 1951, beeldhouwster, kunstschilderes en graficus.