Bronzen art nouveau kistje in de vorm van een vrouw die met haar hoofd, haren en handen het deksel bedekt.
Gesigneerd H. Calais en gedateerd 1902, hoogte 17cm.
Henriëtte Calais : Vilvoorde 1863 - Brussel 1951, beeldhouwster, kunstschilderes en graficus.