Grote antieke coupe "genre Imari" op bronzen voetstuk

    77

    Grote zware coupe "genre imari" op bronzen voetstuk, 19de eeuw.
    Diameter 43cm - hoogte 25cm.
    Prachtige kwaliteit, in uitstekende staat.