Home
Info
Veilingen
Zondag 26 mei
Voorgaande Veiling
Winkelverkoop
Meubels
Religiosa
Schilderijen
Varia
Contact
Komfoortje "Boch" in polychroom keramiek
76
Aanvraag voor meer informatie
Komfoortje "Boch" in polychroom keramiek, gemerkt.
Totale hoogte 33cm.
×
Aanvraag voor meer informatie
Receive newsletter Veilingzaal Het Pand
‹
›