Home
Info
Veilingen
Zondag 26 mei
Voorgaande Veiling
Winkelverkoop
Meubels
Religiosa
Schilderijen
Varia
Contact
"Koppel kindjes met bokje" in Meissen porselein, polychroom
74
Aanvraag voor meer informatie
Koppel kindjes met bokje" in Meissen porselein, polychroom, gemerkt.
Hoogte 15,5cm.
×
Aanvraag voor meer informatie
Receive newsletter Veilingzaal Het Pand
‹
›