"La source" houten beeld van Jul Bernaers, Mechelse School

    "La source" houten beeld van Jul Bernaers, Mechelse School. Gesigneerd en gedateerd 1944.
    Hoogte 58cm.
    Jul Bernaers : Mechelen 1882 - 1957.

    VRAAG VRIJBLIJVEND INLICHTINGEN.