Home
Info
Veilingen
Zondag 26 mei
Voorgaande Veiling
Winkelverkoop
Meubels
Religiosa
Schilderijen
Varia
Contact
"Ruziënd echtpaar" in terra cotta, folklore beelden 19de eeuw
37
Aanvraag voor meer informatie
"Ruziënd echtpaar" in terra cotta polychroom, folklore beelden 19de eeuw.
Hoogte 54cm en 60cm.
×
Aanvraag voor meer informatie
Receive newsletter Veilingzaal Het Pand
‹
›