"Stijn Streuvels" bas-reliëf in gips, gesigneerd Karel Lateur

    34

    "Stijn Streuvels" bas-relëf in gips, gesigneerd Karl. Lateur ( jongere broer van Stijn Streuvels ), gedateerd 1908.
    Diameter 32cm.