Bronzen bas-reliëf met spelende engeltjes van Léon Bertaux

    39
    Richtprijs min:
    200
    Richtprijs max:
    300

    Ovaal bronzen bas-reliëf met spelende engeltjes, gesigneerd Léon Bertaux : 23cmx30cm, gemonteerd op een ovaal albast 31cmx40cm.
    Gedateerd 1880 ( zie de keerzijde met mythologische voorstelling ).

    Léon Bertaux : Boury ( Oise ) 1827 - Saint-Michel-de-Chavaignes 1915.