Home
Info
Veilingen
Zondag 26 mei
Voorgaande Veiling
Winkelverkoop
Meubels
Religiosa
Schilderijen
Varia
Contact
Highlights voorgaande veilingen
GROTE engel Michaël in terra cotta, polychroom
Grote neogotische zilveren torenmonstrans
Prachtige zilveren ciborie met kroondeksel
Neogotieke eiken biechtstoel - VERKOCHT
Neogotisch eiken altaar - VERKOCHT
VERKOCHT OP VOORGAANDE VEILINGEN
Grote zilveren monstrans met grote zilveren engel
"Jezus in het Hofje van Olijven" Vlaamse School ca 1700
"Spelende katjes" oliewerk van Cornelis Raaphorst
Weide met paarden, schaapjes en bokjes" van Henri Schouten
Prachtig GROOT art nouveau beeld in brons
Prachtige massief zilveren theedoos met bisschoppelijk teken
Bronzen meisjeskopje van Geo Verbanck
Prachtige massief zilveren "Bourdon" kelk + pateen
Grote 17de eeuwse monstrans met 260 diamantjes
"De kuise Suzanna" GROOT beeld in carrara marmer
"Spirit of Estacy" bronzen beeld van Charles Sykes
"De spinster" Carrier-Belleuse brons doré en ivoor
Massief zilveren ciborie
Prachtige grote houten Madonna
"Sint Kristoffel" prachtig groot neogotiek beeld in hout
Massief zilveren ciborie 19de eeuw
"Meeuw in de vlucht" groot bronzen art deco beeld
"Zittende bisschop" antieke houten beeld ca 1700
Highlights VOORGAANDE veilingen - VERKOCHT
Koppel neogotieke houten altaarengelen, polychroom
Massief zilveren items
Prachtig koppel neogotieke bronzen altaarengelen
Grote bronzen sacristiebel in smeedijzeren ophangsysteem
Neogotieke zilveren kelk
Groot koppel 19de eeuwse gesculpteerde zuilen in notelaar
Massief zilveren Luiks wierookvat gedateerd 1851
ROGER RAVEEL "Drogende was" groot origineel oliewerk
ROGER RAVEEL groot origineel oliewerk
GROTE antieke bronzen beeldengroep van AMORGASTI
Prachtige neogotieke houten Madonna
Massief zilveren religieuse voorwerpen
Zwaar massief zilveren wierookvat - 19de eeuw
Gouden kanunnikkruisje, 21 karaat
"Heilige Barbara" groot neogotiek houten beeld
"Heilige Livinus" zeldzaam neogotiek beeld
Groot neogotiek Kindje Jezus met prachtige beschildering
Grote neogotieke engel met grote koperen kandelaber
Grote antieke wandconsole
"Sint Michaël" groot houten beeld 17de eeuw
"De bekering van Guiliëlmus" groot antiek religieus schilderij
Grote Napoleon III tafel
"Sint Augustinus" groot antiek houten beeld
Grote zware massief zilveren pronkbeker
Grote imposante bronzen schouwgarnituur
Groot bloemenstilleven van Max Carlier
"Jonge vrouw met bloemen" van P. Fournier in carrara marmer
Prachtige zilveren/gedoreerde "BOURDON" kelk
Koppel zilveren neoclassisistische kandelaars 18de eeuw
Napoleon III vitrinekast met mooi inlegwerk
"Rustende krijgsheer" groot bronzen beeld
Grote massief zilveren altaarbel
Antieke bronzen schouwpendule
Prachtige antieke commode
"Maria Magdalena" groot neogotiek houten beeld - SOLD
Prachtig werk van Henri Schouten
SOLD
Reliekkapel met attesten
Prachtig religiosa
Grote bronzen "belle époque" pendule
Prachtige 19de eeuwse Engelse "acht bellen klok"
"St.Antonius met het varkentje" groot antiek houten beeld
Prachtig groot altaarkruis 19de eeuw
Massief zilveren kelk gedoreerd
"Théoule" origineel werk gemengde techniek van Roger Raveel
Roger Raveel - manueel grafisch werk
"Jongen en meisje met ezeltjes" pendant van Henri Schouten
"Het Groeningereitje" groot oliewerk van Emile Rommelaere
Grote manuele kleurlitho van Corneille
Lotnummer: 33
Neogotiek koperen sokkeltje gedoreerd