Prachtig Torhouts vuurkorfje, polychroom, met reliëfapplicatie

    53
    Richtprijs min:
    800
    Richtprijs max:
    1200

    Prachtig Torhouts vuurkorfje, polychroom met reliëfapplicatie.
    Hoogte 30cm.