Prachtige neogotieke bronzen Mariakapel

    100
    Richtprijs min:
    2000
    Richtprijs max:
    3000

    Prachtige neogotische bronzen/vergulde Mariakapel.
    Kapel : 19,5cmx19,5cm - totale hoogte 72cm.
    Hoogte Mariabeeldje inclusief sokkeltje 25cm.
    TOPKWALITEIT NEOGOTIEK.